iletişim sayfası
 
 

SELÜLİT TEDAVİSİNİN ÖNEMLİ BİR PARÇASI, MASAJDIR.

Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve lenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit Masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.

Kliniğimizde selülit masajı ozonlanmış yağ ile eğitimli masözler  tarafından yapılmaktadır.

 
Gereken durumlarda selülitli bölgelere lokal ozon enjeksiyonları  ve sonrasında ozonlanmış yağ ile yapılan selülit masajı,selülitin giderilmesinde en etkili yöntemlerden biridir.
 

Medikal Ozonlanmış Yağ İle Yapılan Masajın Faydaları
Her normal sağlıklı hücre yaşam ve fonksiyonlarını sürdürebilmesi için oksijene bağımlı işleyen metabolik yollarla enerji (kalori) ihtiyacını karşılamak zorundadır. Enerji için de yakıta ihtiyaç duyulur. Bu yakıt canlılar için oksijen’dir. Aldığımız besinleri oksijenle yakarak, enerji ihtiyacımız karşılanır.

Kanserden diyabete, hepatit den AIDS’e, konik yorgunluktan stress'e, antiagingten kozmetiğe kadar yüzlerce hastalıkta uygulanmaktadır.

Ozonlanmış yağ, yavaş ancak uzun süren bir ozon kaynağı olarak cilt  üzerinde kalır ve yavaş bir şekilde cildin oksijenlemesine imkan veren oksijen salarak ciddi  anlamda ozon tedavi  yapılmış kadar etkili olur.

Masaj sırasında kullanılan ozonlanmış zeytinyağının faydaları saymakla bitmez.
Vücutta bölgesel incelme ve bölgesel sıkılaşma sağlar.
Sorunlu bölgelere yönelerek, yağların doğru ve etkili bir şekilde yakılmasını sağlar. Bel çevresinin ölçüsünde, basenlerde, diz çevresinde incelme ve selülit görünümünde belirgin azalma sağlayan ozonlanmış yağ, yeniden biçimlendirme ile birlikte vücut silüetinin tüm kıvrımlarını da düzene sokar.

Ciltte oluşan portakal kabuğu görünümünü azaltır.
Selülit probleminde uygulandığı bölgedeki doku, lenf ve damar sisteminde, yağ ve bağ dokusu üzerinde hareket meydana getirerek, özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritir. Metabolizma ve kan dolaşımı hızlandığından, gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıkları toparlanır. Sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratır.

Sık sık kilo alıp verme dönemlerinde oluşan vücuttaki görünüm bozukluklarını düzeltir.

Hamilelik sırasında ve sonrasındaki dönemlerde oluşan sarkma ve çatlakları iyileştirir.

Çatlak izlerinin azalmasını sağlar ve yeni oluşumları engeller.

Kilo probleminin çözülmesine yardımcı olur.

 
 
 
 
   
  www.ozonluyag.net
  www.balmozon.com
   
   
   
Copyright ©2010 (Her Hakkı Saklıdır) www.drbeytiyebas.com, sitesindeki sunulan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlıdır.
Tıbbı tedavi önerisinde bulunmaz. Şikayetleriniz için ilgili uzmanlık alanında bir doktora başvurunuz.