iletişim sayfası
 
 

BEL VE BOYUN FITIKLARINDA OZON TEDAVİSİ

Omurgamızdaki  kemiklerin arasında akışkan yapıda  amortisör görevi görerek bele gelen yükü azaltan yapılar vardır. Fıtık bu kaygan yapının yer değiştirmesi ile oluşur.
Bel ve boyun fıtıklarında ozon tedavisi,
Ameliyata gerek kalmadan,deneyimli kişiler yaptığında herhangi bir riski olmayan üstelik fıtık dışında vücuda yan faydalar sağlayan bir tedavidir.
Yapılan tedaviler her kişi için farklı kombinasyonlar gösterse de genelde seanslar halinde  Ozon gazının fıtık ile uyumlu kas gruplarına yapılan enjeksiyonları ve  sistemik ozon tedavisi ilk planda yapılan uygulamalardır.
Ozon tedavisi ile,
 Kas spazmını azaltır,
Ödemi çözerek sinire bası azalır ve endorfin gibi ağrı giderici bazı maddelerin salınımı arttırdığından ağrı azalarak kesilir.
Oldukça yüz güldürücü sonuçların gözlendiği  ozon tedavisinin, yan etkisinin olmaması,kısa süre sonra evine gidebildiği için sosyal hayatını etkilememesi ve ameliyattan korkan hastalar için ön plana çıkan  bir  tedavidir.
 
 
   
  www.ozonluyag.net
  www.balmozon.com
   
   
   
Copyright ©2010 (Her Hakkı Saklıdır) www.drbeytiyebas.com, sitesindeki sunulan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlıdır.
Tıbbı tedavi önerisinde bulunmaz. Şikayetleriniz için ilgili uzmanlık alanında bir doktora başvurunuz.